Usta Analist, Patlama Beklediği 3 Altcoin İçin Hedeflerini Verdi!

Kripto para piyasası konsolidasyon modundan yükseliş işaretleri veriyor. Lider kripto para Bitcoin ve bazı büyük ölçekli altcoin’ler yeşil bölgeye girdi. Bu gelişmelerin ortasında geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, son tahminlerini paylaştı. Analist, şu anda radarında olan ilk 50 coin’e ilişkin yükseliş hissini ifade ediyor. Bunun yanında patlama beklediği 3 altcoin projesine dikkatleri çekiyor.

Bluntz: Bu altcoin turboları ateşleyecek!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa hafta sonunda toparlanma işaretleri veriyor. Bitcoin yeniden 37 bin dolara doğru hareketlendi. Ayrıca, XRP ve Solana gibi tokenler yükseliş hissiyatını destekliyor. Bu ortamda Bluntz takma adlı popüler kripto para analist, X sosyal medya platformundaki 228.900 takipçisine, son piyasa tahminlerini paylaştı.

Analist, likit staking çözümü Lido DAO’nun (LDO) yerel varlığının “turboları ateşleyeceğini” söylüyor. Bluntz, tokenin mevcut seviyeden yaklaşık %230’luk bir artışla rekor seviye olan 7,30 doları tekrar ziyaret edeceğini ileri sürüyor. Analiste göre LDO, yükseliş momentumunun bir göstergesi olarak birden fazla direnç seviyesini destek bölgelerine çevirmeyi başardı. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Sadece işaretlenmeden ve önceki yüksek seviyeleri toz içinde bırakmadan önce yapabileceğimiz çok fazla destek-direnç dönüşü var.

Kaynak: Bluntz

Bu arada, LDO yazı sırasında günlük bazda %1,76 artışla 2,21 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin, haftalık grafiğinde %3,9 düşüş gösterdi. Öte yandan LDO, aylık grafiğinde %46’nın üzerinde kazanç kaydetti.

Bu alltcoin, yeni bir 2023 zirvesi basmaya hazırlanıyor!

Bluntz, daha sonra son zamanların popüleri akıllı sözleşme protokolü Solana’ya (SOL) bakıyor. Analist, altcoin fiyatının dün derin bir düzeltici harekete tanık olduktan sonra yeni bir 2023 zirvesi basmaya hazırlanıyor olabileceğini söylüyor. Bluntz, bu konudaki göüşlerini ise şu şekilde ifade ediyor:

Son 48 saatteki tasfiyeler, tüm yükseliş boyunca yaşanan düşüşlerden daha büyük oldu. Her ihtimale karşı spot yatırıma yöneldim. Şimdilik kaldıraç yok.

Analistin grafiğinden, Solana’nın yaklaşık 76 dolara kadar yükselebileceğini tahmin ettiği anlaşıılıyor. Bu arada, yazı sırasında SOL, günlük bazda %5,17 artışla 58,01 dolardan el değiştiriyordu. Bununla birlikte altcoin haftalık grafiğinde yaklaşık %5 kırmızı bölgede. Öte yandan SOL, aylık grafiğinde %145’in üzerinde değer artışı gördü.

Bluntz: DOGE büyük bir yükselişe hazır!

Analist, son olarak popüler meme coin’i Dogecoin’i ele alıyor. Bluntz, Dogecoin’in (DOGE) birkaç haftalık bir konsolidasyon aralığından çıktığını söylüyor. Ayrıca, büyük bir yükselişe hazır göründüğünü ileri sürüyor. Analist, “Bu aralık kırılmalarının tüm hafta boyunca her tür coin’de büyük hareketlere yol açtığını gördüm.” diyor.

Kaynak: Bluntz

Analistin grafiğine dayanarak, DOGE’nin 0,13 dolara yakın bir ralli yapacağını tahmin ettiği sonucuna ulaşıyoruz. Bu yazı sırasında Dogecoin, SpaceX haberiyle düşüş yaşıyordu. Altcoin, piyasa yeşile dönerken, gün içinde seyrettiği 0,86 dolardan 0,80 doların altına bir dalış yaptı. Bununla birlikte DOGE, aylık grafiğinde %38 artış kaydetmeyi başardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x